| bubulina2689 a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva timp si am fost impreuna dar ne-am despartit din cauza ca el sta in alt oras....si inca vorbim mult pe mess si ne intelegem destul de bine. dar nu stiu daca sa iti zic ca inca imi mai place de el sau nu! Dau funditawinking

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| Blondutsaxoxo a răspuns:

Dece nu-i bati niste apropouri? Gen " mai sti cum era cand eram impreuna? " Sau aminteste-i de momente frumoase pe care le-ati petrecut impreuna si vorbind asa o sa isi dea seama sau daca nu o sa-ti fie mai usor tie sa-i spui... SUCCES! :*