| pinky_2290 a întrebat:

Imi plateam telefonul la un centru Vodafone din Ploiesti, in sud, unde ma duceam fara factura pentru ca am factura electronica. De luna aceasta, mi s-a spus ca nu mai pot plati acolo. Unde in alta parte mai pot plati telefonul fara sa am factura?

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

Pe my Vodafone iti faci cont si platesti online cu un card bancar
https://www.vodafone.ro/myvodafone/index.htm eu asa platesc si am ales sa primesc tot factura electronica, sau te duci la orice banca ( BCR)unde Vodafone are cont bancar si platesti cu datele astea: cod abonat, seria si numarul facturi si valoarea facturi.