| emyy_4547 a întrebat:

Imi plk la nebunie jocul metin2 dar nu stiu cum sa cresc pe el.ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Te cresc eu dac` vreismug...romyna_yna29 si mai vbsmugwinking

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

...Vezi ca asta nu e contul` meu de pe TPU.sunt la o prwinking...nu trim msj privat.

| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a răspuns:

Pai depinde de ce iteme ai. lv 1-10 sau chiar 12 la animale. dupa la amzoale pana la 20 daa ai iteme bune de la 15 la salbatici map2 sau macar sa fi war mental. atunci e perfect... nu trebuie scine stie ce itm. de la 20 pana la 30 map2 de la 30-35 deser sau orci. dupa te duci v1 pana la 55 dupa v2 pana la 75 iar dupa cresti in v3 sau v4 funda?