| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani si imi place de un baiat. El ma stie doar din vedere si nu stiu cum sa fac sa ma apropiu de el.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ľαuяα a răspuns:

Buna! Pai, pentru inceput incepe sa il privesti, sa ii zambesti si incearca sa aflii cat mai multe despre el.Informeaza`te daca vreo prietena sau colega de`a ta il cunoaste, si spune`i sa iti faca cunostinta cu el... iar mai departe, depinde de voiwinking
Succes:*happy

2 răspunsuri:
| Ľαuяα a răspuns:

Ms de funda>big grin

| Wooddy a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, ciudat e ca ma aflu in aceeasi situatie cu tine, da-mi si mie id tau