| Charmant a întrebat:

Imi poate da cineva o lista cu multe insusiri bune si rele va rog?

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Insusiri bune: frumos, educat, harnic, destept, darnic, cuvincios, intelegator, milos, respectuos, responsabil, amabil, creativ, glumet, etc.

Insusiri rele: nesimtit, prost-educat, zgarcit, mistocar, lenes, urat, mincinos, arogant, nemilos, necuviioncios, iresponsabil, narcisist etc.

3 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Bune : frumos, cuminte, inteligent, darnic, milos, curajos, harnic, saritor etc.

Rele : zgarcit, nesimtit, prost, badaran, fricos, lenes, agitat, mincinos, urat etc.

| Charmant explică:

Multumesc mult.

| Rhoselynn a răspuns:

Insusiri bune:responsabil,calm,perseverent,curajos,bine-crescut,respectuos,corect,etc.
Insusiri rele:lenes,iresponsabil, arogant, mincinos, nerespectuos, etcbig grin