| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate da cineva un cont lady popular cu cat mai multe diamante? Ar fi de ex. bine daca aveti nr ala de zile ca sa aveti 200 de diamante... Astept dar prin mesaj privat! Apoi lasati la intrebare un "raspuns" si eu dau automat funda happy

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Cred ca ai nevoie de 200 de zile sa ai diamantele sau doar 100 nu-mi mai amintesc si diamantele castigate altfel ori sunt bani adevarati ori sunt castigati la buticthinking