| アレクシス a întrebat:

Imi poate da cineva un subiect pentru a alcatui o poveste? nu are importanta despre ce

Răspuns Câştigător
| KentLieTequila a răspuns:

Am eu una! Eu m-am gandit sa o fac dar poftim. si eu compun povesti, basme etc. Ar putea fi putin mai ciudata gen fata din mansarda, sa zicem nu stiu dupa gandurile mele. sincer iti dau putin rezumatul, gen o fata ce descopera jurnalul tatalui sau mort acum 3 ani sub patul ei si mama ei nu o lasa afara din camera aceea si ea devine psihopata si vrea sa distruga ce se intampla in lumea umana (mentionez in jurnalul tatalui sau scria ca a murit din cauza unor vampiri ) si mama ei nu o lasa sa iasa din camera aceea pentru ca vampirii o cautau ca avea nu stiu ce putere.Si ea purta un lantisor mai vechi cu numele tatalui ei si l-a scapat pe geeam si a fugit jos si apoi povestesti cum moare mama ei. Daca mai vrei ideei poate ca aceasta este putin mai nu stiu cu vampiri etc. Lasa un raspuns aici daca vrei mai trista/Happy/ciudata Etc.
Daca iti place Te rog Frmos Fundaa!happy

| アレクシス explică (pentru KentLieTequila):

Mersi, destul de tare
=)

| アレクシス explică (pentru KentLieTequila):

Daca nu-i prea mare deranjul, poti te rog sa imi dai si un sfirsit?
te rooooooooog