| Lighto a întrebat:

Imi poate spune cineva cum sa imi pun bandana la fel ca spike?

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Am impresia ca el are spre vanzare asa ceva... cauta pe site-ul lui asa ceva...
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing what the question! si ce rasp... ca are devanzare. frate sunteti praf rau : va luati o bandana de pe net (kaki.ro or other ) sau o cumperi de la NewYorker etc. cel mai indicat e sa o cumperi de la un mag. si spui vanzatorului sa tio lege... pentru prima oara eu asa am procedat ( la newyorker ) dar e ff simplu!

| EuRock2013 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sti cum sa iti legi bandana pe mana?