| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate spune cineva toate liceele economice din Iași, ce profil au, ce materii se fac in special și cu ce medii se intra va rog?

2 răspunsuri:
| MAteiLaAjutat a răspuns:

O sa primesti o brosura cand e momentul sa alegi liceul, noi nu avem de unde sti, numai tu.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Aoleuu. TOATE bre? Dar aici NU este Inspectoratul Scolar sa stim asa ceva. Chiar ti-e LENE sa te interesezi,, la fata locului,,? Chiar crezi ca TOTUL se rezolva in spatele tastelor?