| Adina23442 a întrebat:

Îmi poate spune cineva un site de unde as putea sa-mi iau piercing pentru sfarcuri?

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ce fetishuri interesantewinking

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu prea sunt site-uri pentru ca majoritatea care fac asta isi cumpara pierce de la salonul la care se duc sau le dau cei de la salon pierce inclus in pret. Asta pentru ca este un lucru care trebuie facut la salon. Nu te juca sa il faci acasa ca sunt riscuri

| Adina23442 explică (pentru Furnicuta000):

Nu mi fac acasă ci la salon dar ma gândesc ca acolo sunt ff scumpe

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Adina23442):

Pai sunt dar daca nu gasesti in alta parte nu ai ce face

| Boblobobonti a răspuns:

Pe tatuat.ro ai secțiune de piercing-uri și îți alegi de acolo.
Daca ești din București pot sa te ajut cu niste magazine de unde sa îți cumperi.