| Elenutzathaa a întrebat:

Imi pot da seama daca cineva ma place? Adica vreau sa spun ca mi se pare ciudat comportamentul unui baiat. Dau FUNDAA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| andreiTheDJ a răspuns:

Daca un baiat te palce se comporta mai ciudat in prezenta ta, se uita la tine mereu, si aduce vorba despre tine prietenilor...

| PisSsicutTtzza a răspuns:

Buna! a te privi insistent si intr-un mod diferit fata de celelalte fete, poate fi un semn sigur. face tot posibilul sa intre in vorba cu tine, sa treaca pe langa tine, sa face orce ca sa va intalniti `din greseala `succes!

| CANyouKEEPaSECRET a răspuns:

Pai de exemplu la mine (in cazul meu)...
Ti-as putea insira 20 de randuri dar de ce sa fac asta cand iti pot explica asta in doua randuri:

1.Se holbeaza in continu...nu spun ca e rau dar e cam evident
2.le spune tuturor despre asta...nu e prea inteligent nustie ca daca facea asta cea de care ii place va afla imediat!
3.Incearca sa se bage in fata ta(sa se dea important in prezenta ta)
4.De o sarbatoare gen 1martie iti da cel mai special martisor din clasa
Iata principalele caracteristici.
FUNDA?