| romina_1985 a întrebat:

Imi puteti da cateva exemple de id-uri de messenger? Pentru ca as vrea sa-mi fac un id cat mai simplu si frumos totodata, dar nu am nicio idee.

28 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cauta de pe net din ce tara provine numele tau si ce semnifica el. Poate iti vine vreo ideewinkingSau scrie-l inverswinking

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Amorin, Mirona-anagrame ale numelui Romina sau o dai pe limbi straine-MoonChaser, IrisNoir, WildThing, DarkFantasy, SweetPoison, depinde ce iti doresti tu sa exprime despre tine id-ul tau

| thegreatgatsby a răspuns:

Te cheama Romina? Pai sa ma gandesc..."romina13" sau ce varsta ai :p "romina. sweet" "romina. unica" "romina5000" "i_am_romina" laughing

| dragutza a răspuns:

Pai poti sa scrii sweetgirl, sau...sexygirl, cleverclever, smartgirl, nicegirl, sweet_lolipops, yo_dragutza, ...the_love_th_(numele tau), sper ca te-am ajutat! pupici!

| diana a răspuns:

Dupa parerea mea, cel mai bine ar fi daca ti-ai pune prenumele si numele.
prenume.nume
De ex:rebeca.frunzeanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romina_sweet_4you...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. pai poate sa fie ceva si pe engleza.depinde ce animal iti place ce floare.parerea mea.de ex:the.bee.sau: the. sweet_rose. ceva de genu.happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ro.omina

:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Pune si tu la id ce-ti trece tie prin minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romy_sweet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yoo_romina_sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roses_on_fire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... daca esti curios da un clic...
www.yute.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curva_de_luxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romi_inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romina.numele de famile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romy_style

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romy_style

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu exemple de id cu numele Oana plzzbig grin :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuli-200

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna_buna.de tot_inceark-marolling on the floor))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Light_heart
chocolate_with_rom.ina
pink_lollipop
rom.ina_just_smile
... sper sa ti fie d folos.macar ca idee
madha sunt!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Style.romina

| Patricia_4313 a răspuns:

Romina,din punctul meu de vedere, te-as sfatui sa iti faci un id cat mai ORIGINAL aca cum ar fi [ Romina.NumeleDeFamilie,Romina_NumeleDeFamilie,Romina_NumeleDeFamilie si Data Nasterii ] sper ca te-am ajutatbig grin!

| andreea_7546 a răspuns:

Ingerasul_dragalas

| ionela13 a răspuns:

Ro_m_inawinking spe ca te-am ajutat