| Roxyr a întrebat:

Imi puteti da informatii despre Charlize Theron ( nu vreau biografie )? As vrea parerea vostra despre ea, felul ei de a juca, cum a devenit actrita si prin ce greutati a trecut.
Multumesc!

1 răspuns:
| mariusik116 a răspuns:

Pai in primul rand inainte de a fi actrita, a locuit la o ferma, si parerea mea este ca e cam greu acololaughing; este o actrita talentata adica imi place cum a jukt in Hancock si in Monster si iubesc filmul The Devil's advocate:X:X:X:X:X:X:X:X:X.Imi pare a fi o persoana bine-educata, ambitioasa si o foarte buna actrita! :X