| loverock a întrebat:

Ce parere aveti despre Paramore? Nu vreau informatii de pe google si wiki pedia, vreau parerea vostra happy

10 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Una dintre trupele mele preferate :X
o iubesc mult de tot pe hayley, mi se pare ca are o voce superba si cred ca si baietii aia se pricep la instrumente

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Si cred ca s`au facut cunoscuti de la decode, nu de la airplanes, la airplanes canta doar hayley

| DarkSinAngel a răspuns:

Parerea mea: Sunt okay ca si trupa. Nu ma intereseaza ca sunt mediocri. Au piesele simple, si tocmai asta e ceea ce le face sa fie ascultate si placute de foarte multe persoane. (stiu ce spun)

| nyna a răspuns:

E trupa mea preferata...au melodii foarte faine

| acestaesteunnume a răspuns:

Eu ador Paramore:XAzi la scoala(am avut serbare, si apoi am mai stat un pic toti colegii), dna. invatatoare ne-a pus niste muzica...Si apoi niste fete care stiau ca imi place Paramore au rugat-o pe dna. sa bage Paramore(acele fete stiau ca-mi place de un anumit baiat)Iar pe prima pagina era si "You are the only exception)a pus-o, iar cand a vazut ca e gen de dansat in doi, dna. ne-a zis sa ne alegem un partener, iar baiatul de care imi place m-a ales pe mine, si asa eu si el ne-am apropiat tare mult.Cand am inceput sa dansez eu si el, cu totii s-au oprit din dans si s-au uitat la noi, a fost unul din cele mai frumoase momente din viata:XCred ca aia e melodia noastra acum:Xhappy(=^_^=)

| CraZZyLuLLy a răspuns:

Alubumele vechi merg da ""Brand New Eyes" ma cam dezamageste sad

| mrawrrr a răspuns:

Sunt geniali!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta frumos dar pacat ca s-au facut cunoscuti abia acum cu airplanes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da repede punga ca vomit pe tastatura!
Paramore e o trupa mediocra de alternative cu un voice si instrumental LAME!
Veverita aia de Hayley SUCKS!
O trupa buna in ge neste 3DG cu melodia Break spre exemplu
(ia in considerare ca am fost pe cat se poate de obiectiv)

| Akesh a răspuns:

Trupa tare, una dintre favoritele mele.