| vladtheripper a întrebat:

Imi puteti da niste idei de servicii sau ceva ce sa fac ca sa iasa bani? Ma refer pe timp de vara, cand si asa e vacanta, dar nu ceva calificat ca sunt inca minor. Ca vreau neaparat sa strang bani sa-mi iau o chitara.

Răspuns Câştigător
| Deeduka xD a răspuns:

Mergi la marile magazine si spune ca doresti un post vacant ( de ex sa livrezi pliante ).

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Livrarea pliantelor
sa lucrezi pentru o fundatie, adica sa te duci si sa ceri banii de la oameni pentru copii, batrani, etc