| Anonima55512347 a întrebat:

Îmi puteți da niste idei de un cont de citate (Instagram), care într-un fel să fie un nume anonim. Nu vreau exemple de genul: anonima_cu_citate_

Vreau un nume, care să fie ok pentru cont. Un nume, care să reprezinte tristețe, depresie, iubire, inimă frântă...

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Lost shaorma -_-

O shaorma fără usturoi este ca un ocean fără apă.

~mogli

| Iuli122122 a răspuns:

Numele trebuie sa provina tot din interiorul tau. Spre ex. eu cand eram indragostit prin a 9-a de o colegă de clasă am denumit contul „colegul.cu.sentimente". Habar nu am acum ce simti tu dar ideile pe care eu ti le pot da pot fi pentru tine banale.

PS: sa-mi lasi numele la cont după ce găsesti, vreau sa fiu primul fan

| Anonima55512347 explică (pentru Iuli122122):

Chestia e ca stiu ceea ce simt, dar nu imi vin idei potrivite pentru cont. Chiar nu am idei de nici un nume.

Spre exemplu mi-a venit o idee ( _un_suflet_ranit_ ( dar nu prea imi place) as vrea altceva...

Ok, mersii pentru raspuns

Cand o sa gasesc numele potrivit o sa iti las numele contului