| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste ideii de cadouri semnificative pentru Craciun, pentru o colegabig grin. plz:*!

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,ii poti cumpara ceva de imbracat[gen un pulover dragut, care sa aiba culoarea ei preferata] sau ii poti da o felicitare si un ursulet de plus, ori ii poti face cadou un album frumos, cu niste inimioare, sau un mos craciun pe el in care sa puna cele mai frumoase poze cu voi 2happy. Oricum, pana la urma, gestul conteaza si ea cu siguranta o sa tina cont de cadoul pe care i-l vei face. Sper ca te-am ajutat!happy

1 răspuns:
| CuloriHD a răspuns:

Un pulover, un album de craciun, niste manusi cu un brad sau mos craciun pe ele.

Funda?