| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

happy niste ideii de cadouri pentru craciun? multumesc anticipat :* psss...

Răspuns Câştigător
| Stefy_5345 a răspuns:

O camera web pentru pc;
un ceas de mana;
o bratara misto;
un colier;
o pereche de pijamale;
on apoarat foto;
o camera video;
o curea;
un catel;
o canita cu numele persoanei, sau zodia ei;
sau nu stiu

5 răspunsuri:
| BabyBugsBunny a răspuns:

Mai paffy trebuie sa fii si tu mai subtil iti dua ceva sugestii pentru sorata sau gagicata:ceva aur bijuteri sau noile haine din trend. frate sau prieten:hainele nu ne prea itn pe noi dai ceva adidas nike ar fi perfect daca mai vrei si alte sugestii contacteaza idi-u gm.alexro

| KrUeLlA a răspuns:

Pentru surori, prietene - O pereche de cercei, o bratara.sau un mos craciun ceva.
Pentru frati, prieteni - Un parfum, un fular, niste manusi de alea smecherelaughing
Pentru mama - O cana cu un text gen " te iubesc mama". o esarfa. o pereche de cercei
Pentru tata - Un fular. Un parfum sau un gel de dus.
Pentru profesori- O sticla de vin. o felicitare...
Sper ca ti-am fost de folos.hee hee
funda?:*

| Ad3lyna16 a răspuns:

Pentru tata - un ceas si un gel de dus
pentru mama - un set de bijuterii si o geanta
pentru surori mici - jucarii gen papusi
pentru surori mari - o esarfa
pentru frati mici - jucarii gen roboti
pentru frati mari - haine gen tricou
pentru profesori - un ornament gen casuta cu zapada care sa aiba in interior o lumanare (asa am eu)
pentru prietene - o felicitare
pentru prieteni - o felicitare

sper ca ti-am fost de folos!

| OnUtZzZaAa a răspuns:

Pentru mama-niste cosmetice, o felicitare facuta manual e cea mai de pret, poate sa-o duci la restaurant, niste accesorii, ciocolata
pentru tata-niste cosmetice pentru barbati, un fular stilet, ciocolata
pentru sora-dacai mica ceva jucarii dacai mai mare accesori, o bluza si un parfum, ciocolata
pentru frat-un parfum si o ciocolata si dacai mc ceva masinute etc...
pentru rude-ciocolat, parfum
sper ca iti vor fi de folos
Craciun fericit!

| reginanoptii a răspuns:

. Fiindca sunt noua pe acest site... iti dau un sfat :

poti sa faci cadouri: haine, incaltaminte, carti, niste ursuleti(sunt draguti), bautura,