| AdeLinuTza_5528 a întrebat:

Imi puteti da si mie niste statusuri de genul:"In continuare crezi ca totul iti apartine, poti sa ai orice insa clar, nu si pe mine!"... ofer fundita pentru cele mai multe statusuri...:*

2 răspunsuri:
| MissyD a răspuns:

"Ti-ai dori una ca ea... dar ea are deja pe unul mult mai bun ca tine"

"Cu siguranta va fi intotdeauna o fata care te va astepta, insa nu eu sunt aia."

"_.:*`Lov3 iS iN th3 Air`*:._~Pacat ca bate vantul!"

"# Educata de destin. Simt mult si arat putin."

"Don`t be a drag, just be a queen!"

"Poti sa o legi cu catuse de piciorul patului, tot independenta e, pentru ca este EA!"

sper ca ti-am fost de folooos love struck
[funda?batting eyelashes]

| teutzikka a răspuns:

Sunt un suflet chinuit… plin de speranta,neclintit.
Ce-si cauta in pasi grabiti iubirea, amagindu-si amintire!
Sub cerul instelat, pe tine te-am visat.
In brate ma strangeai,ma sarutai,ma mangaiai.

Daca nu te intalneam, niciodata nu stiam
Cum e sa mai iubesti,cum e sa intineresti
Pentru o dragoste adevarata,pentru o inima ce-avea sa bata
In pieptul meu copilaresc,pentru baiatul ce-l iubesc.

Atunci cand voi pleca departe,
Si voi intra in noapte…
Sa-ti amintesti ca te iubesc
Si fara tine nu traiesc,acestei lumii…nedrepte
Care nu stie decat sa indrepte un deget acuzator
La dragostea plina de dor…

eu nu dau massuri si ascult manele doar la petreceri cu prietenii sau ceva de genul... nu poti impune unui grup preferintele tale...
iar faza aia ca nu vrei sa postezi ca sa nu te dai mare... ti`e frica sa nu fii criticat de vreun scartar ca tine... care nu abia asteapta momentul potrivit sa se bage in seama prin``critici constructive``, critica constructiva a fost aia a lu` cOpiLaShTzycNiT, a ta a fost de bagare in seama...

hei incetati...credeam ca este un forum nu o cocina sa ne imbroscam, scuzele mele Domnule pentru mica neplacere creata de cateva scrieri nevinovate si care nu au nici o intentie rea...sunt un simplu om nu sunt Eminescu,nu sunt profesoara,sunt chiar un simplu; uritor de rand iti multumesc pentru critica adusa o sa stau departe de aceasta sectiune menita doar celor cu talent, succes Domnul meu poate ve-ti descoperi un talent tot cautand,,, cine stie,,,

Daca nu te intalneam,
Niciodata nu stiam
Cum e sa mai iubesti,
Cum e sa intineresti

Pentru o dragoste adevarata,
Pentru o inima ce-avea sa bata
In pieptul meu copilaresc,
Pentru baiatul ce-l iubesc.