| M.T a întrebat:

Imi puteti recomanda ceva cd-uri cursuri audio care ma pot ajuta sa invat limba engleza dar sa nu coste asa scump. multumesc! astept cat mai multe opini.

4 răspunsuri:
| Anonim951 a răspuns:

Pai la un milion sunt discuri audio mai multe detalii aici www.etranslator.ro 11 discuri 100 lei;) spor la lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat si eu CD-urile de la www.etranslator.ro, sunt in format MP3 si le poti copia pe card si asculta pe telefon. Pretul e 70 lei, nu 100.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat si eu CD-urile de la www.etranslator.ro , sunt in format MP3 si le poti copia pe card si asculta pe telefon. Pretul e 70 lei, nu 100.

Răspuns utilizator avertizat