| Andrutza987 a întrebat:

Cum as putea sa invat limba engleza cat mai repede si mai simplu? Imi puteti recomanda ceva?
FUNDA pentru cele mai bune sfaturi!

3 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

Inearca jocuri in engleza, ca WoozWorld(social game).Ai putea ruga pe cineva sa te mediteze, unul dintre colegii tai poate.Doar nu incerca sa inveti cu dictionare, nu te ajuta mai deloc avand in vedere ca tu trebuie sa stii si pronuntia cuvintelor. Sper ca te-am ajutat, mult success cu invatatul!

| alexandraivascu a răspuns:

Engleza se invata cel mai usor aplicand! Eu iti recomand un joc Think sau DuoLingo, etc.:**