| Poppy a întrebat:

Imi puteti spune avantajele si dezavantajele unei scoli de arte in Romania?

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

Avantajele tin evident de faptul ca vei avea parte de niste ani grozavi, boemi, alaturi de persoane competente care sa te indrume. Oameni care sa te inspire, asta desigur daca ai vocatie, chemarea aceea necesara. Dezavantejele tin de faptul ca vorbim de niste domenii in care doar elitele se vor imbogati. Trebuie sa ajungi sa fi foarte buna, sa ai putin noroc si sa ai pe cineva care sa te stie promova cum trebuie la inceput, aici intervenind si acea investitie atat de necesara.