| LoOvE a întrebat:

Imi puteti spune cate ceva despre zodia BERBEC?

Cum este ea? funda!

6 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Sunt berbec asa ca o sa iti spun cate ceva despre mine...big grin
Sunt o fire vesela, sociabila.imi place "viata", pot sa ma adaptez la tot felul de situatii, sunt un bun psiholog si prieten(spun altii :d)am multe cunostinte dar nu pot avea decat o prietenie adevarata, nu ma simt in stare sa ma impart mai multor persoane una si buna imi este de ajuns, sunt foarte posesiva si geloasa ce e al meu e al meu si nu impart cu nimeni!, imi place sa fiu in centrul atentiei. se poate spune ca sufar de atentie, imi place sa fiu lider si ma pricep destul de bine la astahappy. obtin mereu ceea ce imi propun ...cam atat daca imi mai amintesc cate ceva iti spun:*

| lovefan a răspuns:

Sall. Chiar eu sunt zodia berbec. Pai, cel mai important lucru la aceasta zodie este faptul ca este incapatanata foc si de asemenea ii place sa detina controlul, sa fie admirata de catre cei din jur. Are nevoie de oameni in jurul ei pentru a se simti fericita. Uneori poate spune lucruri fara sa le gandeasca mai intai, adica este impulsiva. Iar in capitolul dragoste este foarte pasionala, fiind zodie de foc. Eu cam atat stiu in general. Cat despre mine, care sunt nascuta in aceasta zodie, mai pot spune ca sunt o romantica incurabila si totusi sensibila.De obicei nu imi arat gandurile. Nu stiu daca acest lucru este valabil la toate persoanele nascute in zodia berbec, dar la mine este. happy

| MititiCa a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/horoscop-2010/berbec.php ai aici cam tot ce ai nevoie;;).:P. funda?;;):X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zodia berbec e supe super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zodia berbec este super si e o zodie norocoasa