| Little Kid a întrebat:

Credeti in horoscop? e adevarat? imi puteti da un site in care spune adevarul, nu facatorii.va rog...sau cateva detalii despre zodia berbec(am 14 ani daca asta conteaza... zile norocoase, noroc in dragoste etc)

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu cred in horoscop.Niste stele, astre, planete, nu ne pot arata viitorul.Si punct.Eu cred in Dumnezeu.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Eu unul nu cred in horoscop, dar in zodiac as spune ca sunt multe lucruri care ne caracterizeaza.

| DrViorel a răspuns:

Horoscopul poate fi credibil dar poate fi si influentabil astfel incat tu sa crezi, de ex iti spune ca te vei intalni cu o persoana draga, daca tu te intalnesti cu ea crezi ca e din cauza horoscopului, desi tu oricum te intalneai cu aceea persoana... Ramane la alegeea ficaruia daca sa creada sau nu.

| User a răspuns:

Sh da si nu. nu ma omor cu horoscopul, desi uneori are dreptate, alteori spune exact pe doslaughing. oricum, nu cred ca e prea bine sa te orientezi prea mult dupa chestii de genu` astahappy

| Little Kid explică:

Pai sa va explic:prima data cand mi-am facut cont pe site, nu credeam ca imi va placea asa mult.si am dat date false despre minelaughing ca am 15 ani si ca stau in buc.de fapt am 14 si stau in constanta. fac in aprilie 15 ani...am spus catorva persoane astahee hee

| mhann a răspuns:

Nu. Orice potrivire cu realitatea e pur intamplatoare.
Ar fi plictisitor si enervant sa li se intample exact acelasi lucru tuturor celor nascuti intr-o perioada anume... si culmea, in aceeasi zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andra, daca horoscopul ar vorbi despre toate relele ce urmeaza sa se intample, nu l-ar mai citi nimeni. daca ar spune adevarul despre caracterul oamenilor, ar dispare in secunda unu.nu te mira ca horoscopul este numai benefic zi de zi? nu crezi ce spune in biblie? ca veti crede pe cei ce va spun doar ce vor urechile voastre sa auda? si asa este.eu personal ii consider pe cei cesi ghideaza viata dupa horoscop, niste prosti.sincer.am 45 de ani si nu s-a potrivit niciodata nimic.am citit in virtutea inertiei trecand cu privirea peste el.nimic adevarat.pana si cu sotia mea sunt incompatibil, eu gemeni ea rac. avem 20 de ani de casnicie si trei copii.ai 14 ani? citeste.horoscopul pentru amuzament. dar cata sa nu te influenteze in vreun fel, fiindca este periculos. fa-ti si traieste-ti viata cum crezi ca e mai bine. dar nu lua niciodata in seama ce scrie in horoscop.vei pierde multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeei, si eu sunt berbec si mi se pare de departe cea mai tare zodie laughing. in primul rand berbecii sunt niste luptatori, au intotdeauna un cuvant de spus si, mai pe scurt, au o personalitate foarte puternica. cat despre siteuri, eu nu cred in nimic din ce se scie pe acolo. nici in horoscop nu stiu daca sa cred sau nu, dar mai ascult cateodata horoscopul la radio, in drum spre scoala si e misto cand ceva se mai adevereste. orcium, sunt sigura ca planetele ne influenteaza intr-un fel sau altul. zile norocoase bla bla astea mi se par irelevante. daca te intereseaza intr-adevar tema asta cu astrele si toate celelalte, cauta la biblioteca o carte de specialitate si nu pleca urechea la prostiile pe care le inventeaza pe loc aia care prezinta horoscopul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt denisa nu cred in horoscop toata lumea nu crede in horoscop si o fata adriana nu crede nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paranormal.ro

| alabala a răspuns:

Parca ziceai ca ai 15 ani in intrebarile trecute.hee hee eu personal, nu cred in horoscop, e o mare prostie! happy

| nicol77ops a răspuns:

Cred in horoscop de aceea apelez la site-uri oarecare care mi se potrivesc detaliile. Si sunt si eu berbec