| EuCaAsaSpunEu a întrebat:

Cei din zodia balantei, imi puteti spune cate ceva despre voi? sunteti persoane timide?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu sunt timida, dimpotriva, am calitati de lider. Dar nu sunt bagacioasa, nu am tupeu. Pot vorbi oricat in public despre un subiect pe care il cunosc, dar nu pot sa ma bag in fata la o coada sau sa mint cu buna stiinta.
Iau decizii greu si le regret de fiecare data, chiar daca nu ar fi cazul. Sunt nesigura pe mine si am nevoie mereu de confirmari. Sunt foarte pretentioasa cu propria persoana si destul de pretentioasa cu cei din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degraba foarte diplomate