| Adrian1602 a întrebat:

Imi puteti spune cate ceva despre zodiile taur si varsator o parere de a vostra fata de asemenea persoane nu copi de pe net. Daoar pareri. Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai pus o intrebare care se regaseste infamilia mea,
varsator-mama:sunt niste persoane foarte inteligente,descurcarete,foarte placute,dar si foarte nesuferite de prea multe laude li se urca la cap,i se mai intampla mamei mele sa i se urce la capbig grin
taur-tatal:sunt niste persoane foarte incapatanate,belea, crede-ma ca nu am cuvine sa explic pentru el, este un pic cam eu le stiu pe toate 100%, dar de fapt este 65%, atat ambele persoane au un pica impresii si un gram de increzuti
daca vrei sa stii compatibilitatea lor 0%, dar vreau sa iti zic ca parintii mei in tineretile lor cand sau luat nu au fost asa cum sunt acum peste 40 de ani mama si 50 tata crede-ma ca se comporta aman2 ca niste persoane de 16 ani iubire adolescentina si chiar mai zic ca, cand au fost in tinerete nu sau iubit asabig grin
eu ti-am zis parerea mea despre cei 2 din casa mea
deci eu sunt un leu incapatanat si foarte sticta in ceea ce priveste prezent si viitorwinkingbig grinbig grinbig grin, nu am vrut ca sa intru pe google si sa iti trantesc 2-3 randuri cu explicatiile astrologicilor care sunt de nota 2

1 răspuns:
| g3orgy_2205 a răspuns:

Am verisori din ambele partii deci iti zic cum am eu.
varsator(fata)-sunt cam increzute, paracioase si invidioase pe orice dar au si o parte sensibila si anume nu au orgoliuele isi cer iertare mereu.
taur(baiat)-ahh...sunt reci fata de parinti, si te intreaba mereu vrei sa-ti zic ceva si indiferent de raspunsul pe care i-l dai e tot iti zice dar unii de obicei lasa de la ei dar ca sa faca asta trebuie sa puna o mie de intrebari...nu stiu ce sa iti mai zic

dar daca te referi la compatibilitate atunci da adica daca se vad o data pe saptamana e perfect, dar cu moderatie si daca se vad fara moderatie atunci sunt ca si otetu la suprafata vorbesc nu au nici o treaba dar la spate se barfesc unu pe altul