| Didiuxx a întrebat:

Cine imi da idei de niste farse pe care le pot face intr'o tabara?tongue. funda

Răspuns Câştigător
| ZuzZzulina a răspuns:

Peste noapte, fura telefonul unui coleg si suna-l, apoi distreazate pe seama lui ca nu il gaseste!

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Ehehelaughing rista pe palma si gadila la naslaughing ia o banda de scoci, te duci la un baiat in camera, ii pui una pe picioare (de preferat unu care sa aiba par) si tragi tare, chestia asta merge si pe pieptlaughing ii pui o hartie la picior si ii dai foc laughing ii pui mustar in bautura, sau zeama de castraveti murati laughing ii pui furnici in adidasilaughing funda?

| stefun01 a răspuns:

Sa-i pui chibrite aprinse intre degetele de la picioare(suuuper)
sa-i pui basta de dinti in palma si dupa aia sa-l gadili pe fata,se va manji foarte fainwinking
sa-i pui mainile intr-un pahar cu apa fierbinte, si o sa vezi ca se pisa pe el, cam atat imi vine acum baftawinking

| Stefy_8556 a răspuns:

Ehe...pai poti face multe:X
Deci poti pune pasta de dinti pe fatalaughing
Poti lua scoci(de preferat lat) si sa il/o legi de picioare
Noaptea te poti duce in camera fetelor cu un cearceaf alb sa le speriilaughing)
te poti ascunde sub pat sau in sifonier si sa faci zgomote pana se uita sa vada ce e si atunci sa tipi tarelaughing
Sau... poti mainji pe cineva pe fata cu corectorlaughingnu se va lua prea repede.si poti da unii baieti cu ojalaughing)sau ii poti machialaughing

| kAkA_2397 a răspuns:

poti pune pasta de dinti fetelor pe mana apoi o gadili sau noaptea le pui mana in ceva ca apa si sa vezi ca o sa faca pe ele funda?

| LoveRock4Forever a răspuns:

Noaptea, ia un marcar, si deseneazai usor pe fata, fara sa apesi, apoi poate poti pune niste maioneza in pasta de dinti, e alba, deci nu poate sa-si dea seama, sau poti noaptea in camera, sa aprinzi lumina, apoi cu siguranta se va trezi cineva si o va stinge, apoi asigurate ca s-a culcat si aprindeo din nou, asta sigur va enerva pe cineva, dar nu uita sa te ascunzi, sau poti sa pui un ban pe jos, ia o carpa veche, si cand se apleaca cineva, rupe carpa, cu siguranta va crede ca sia rupt pantalonilaughing, dc e zii ploioasa, pune niste hartii micute in umbrelele lor, apoi urmareste cand le deschis, noroc la farse laughing, fundita.