| RukiTheGazette a întrebat:

Imi puteti spune ceva nou despre tokio hotel? plz...

Răspuns Câştigător
| DyaElla a răspuns:

Hey
Daca chiar esti fana inraita si vrei sa fi in pas cu noutatzile uitate pe Blogul meu
Am multe postari de care st sigura ca nu stiai...in special despre Bill. Ca si cum:
*Pinky-prietena lui
*Tom & Bill cand erau mici
*cel mai lung interviu cu ei
*scrisoarea romanilor catre trupa si invers
*dc Bill se imbraca ca o fata
*poze noi
*inpostorul care se dedea drept Bill si le cerea fanelor poze nud
*60 de moduri de a`l enerva pe Bill (30 noi) si 30 pentru Tom
*Adevarul despre Bill si fumatul(dovezi in poze)
*poze ca Bill la bust
*Bill-despre tatuaje si iubite
*Bill suspect de anorexie
*20 secrete despre Bill
* Noul album la care lucreaza trupa
*Bill cu lentile sau doar niste poze editate pe calculator
*Cum sa-ti faci machiajul lui Bill
*Accesoriile lui Bill
*3 interviuri noi
*cu cine trebuie sa semene iub lui Tom si Bill Kaulitz
*Gemenii s`au drogat la 13 ani
*Operatia la corzile vocale ( se teme pentru vocea sa)
*Biografia lui Bill
* Accidentul de masina

2 răspunsuri:
| flower_3416 a răspuns:

In primul rand, buna...nu stiu ce anume sti si nusti despre Tokio Hotel...insa ce am aflat recent iti voi spune.formatia TH sau alaturat unei campani ce militeaza in Germania contra exploatari animalelor in Circuri., Bill are un nou pierce ce la etalat la Hollywod, sa lansat videoclipurilebig grinark Side Of The Sun si Wildtiere raus.

| DyaElla a răspuns:

Blogul este:
http://dyath.blogspot.com