| Psicodelic a întrebat:

Imi puteti spune cum pot baga pe CD muzica, poze, videoclipuri sau episoade din emisiuni sau desene, filme sau chiar jocuri? va rooooooooog am PC-ul plin si nu vreau sa le sterg asa ca as vrea sa le pastrez pe CD

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Iti trebuie nero!
si eu am incercat sa descarc, dar nu am putut pentru ca nu am nero!

3 răspunsuri:
| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Cu nero sau power isohappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de Nero si cred ca dupa te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cum trebuie unde tile arata bagi alea care le vrei si ati apare la sidiu gol si acolo jos la primuldale care scrie sa stergi si sa copy sai dai copy si merge