| ticaela a întrebat:

Imi puteti spune daca la liceul de arta Sabin Dragoi din Arad exista profil pentru design?
Cam ce medie mi-ar trebui ca sa intru la un astfel de profil? funda big grin

2 răspunsuri:
| misterios a răspuns:

Eu sunt la liceu de arta si stiu mmulte eu sunt in corul scolii fratemiu i se iau picturile si sa stii ca exista: modelaj, teatru,desen, muzica, scluptura si cred ca si deing nu stiu bine dca eu sunt la muzica si nici fratemiu ca e la desen

| PriF4Jhb3 a răspuns:

Este...de specialitate Arhitectura, arte ambientale si design si se intra cu 7.30...adica asa s-a intrat anul trecut.