| RockStar a întrebat:

Imi puteti spune de ce cand il vad pe prietenul meu imi vine sa plang crying?

10 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Asa cum bine ti-a raspuns xxy raspunsul il ai doar tu

poate i-ai gresit vreodata
sau poate il iubesti atat de mult incat iti e frica sa nu il pierzi

vorbeste cu el orice ar fi
si stai linistita ca daca va iubiti veti trece peste toate

| VadTot a răspuns:

Pentru ca esti foarte sensibila si cu siguranta te ai atasat foarte mult de el cu siguranta dintr o greseala.aici tu ai gresit Bine nu ti o spun cu rautate ti am spus probabil din cauza faptului ca esti foarte sensibila smd.Cred ca ar trebui sa ti faci alt prieten si sa l uiti pe cel din urma,.ce zici poti?

| thecat29 a răspuns:

Frica de ceva...dar asta numai tu poti sti ce... happy

| XxY_5456 a răspuns:

Nu o sa iti poata raspunde nimeni la asta. (raspunsul il ai doar tu!)

| Xgirl a răspuns:

Ei bine...il iubestisiasta e tot ce conteaza, poate ca tie frica sa nulk pierzi sau nu stiu are el ceva care t face saliubestiatat de mult.Cand il vezi si-ti vine sa plangi(din propria experienta)apropiete cat mai tare de el.AA si s-ar putea sa-ti vina sa plangi si din cauza emotiilor.Linistestete (si sa te intorci pe site sa ne spui cum a decurs totul)Bafta! funda:*?

| RockStar explică:

XxY :

Mersi de raspuns sad

Galamaz :

oricat as fi de sensibila nu as vrea sa il las :O
deoarece il iubesc foarte mult love struck
Si nu am nevoie de alt baiat decat de el love struck

Bianca9422 :

aha sad
pai il iubesc mai mult decat imi iubesc parintii sau pe mine sad
sper sad
mersi de raspuns sad:*

thecat29 :

sincer nu stiu cei cu mine cand sunt cu el imi vine sa plang sad
ori de fericire ori mie teama sa nu il pierdthinking
mersi de raspuns

| RockStar explică:

Georgiana : esti sigura ca nu ma confunzi?
Eu nu stau in campina straight face
Si in primul rand nu ma cheama Roxana. straight face

| Hăgiul a răspuns:

Tragi o besina cum a facut una de pe aci si scapi de el. simplu!

| Pufylykiii a răspuns:

Pentru.ca il iubestii ft multhh asta e solutia plangi de fericire ca il ai langa tine :d

| Georgiana58 a răspuns:

Buna roxana ieri l'am vazut pe fostul prieten al tau in oras cu niste prieteni de ai lui si am batut apropoul despre tine dar nu mi-a zis nimic a tacut din gura...problema e ca astia din cartierul mogador campina nu prea stau cu fetele mai mult de o luna doua crede-ma ii cunosc ff bine incearca sa te abti cat mai mult cand il vezi sa nu plangi... happy