| ioanaandreea14 a întrebat:

Imi puteti spune si mie alte utilizari ale fructelor si legumelor in afara de macare? Cel mai bun raspuns primeste funda ....am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Cosmetica (creme,lotiuni, masti, sampoane), farmaceutic (ceaiuri, extracte, pulberi), ornametal (in curti, gradini, parcuri), medicinal (regimuri/diete, sucuri, etc).

3 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Sucuri de fructe, de legume.
Bauturi
Ornamente, design.
--> https://www.google.ro/......ps?/search

| Don714 a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| adi234121 a răspuns:

Ornamente,au rolul de circuitul materiei in naturaadica sunt producatorii plantele care sunt capabile de fotosinteza