| Justina a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce chitara are Justin bieber, vreau si eu sa imi iau o chitara ca a lui dar nu stiu ce chitara are,

3 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Iti dai seama ca, chitara lui e facuta pe comanda, din modelul pe care il vrea el si culoarea pe care o vrea el.Doar nu vrea sa isi ia toate fanele chitara ca a lui.Iti poti lua una asemanatoare, sau te poti duce cu poza cu chitara lui si ii poti arata tipei care le vinde sa iti arate un model asemanator.Bye

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Justin bieber in sus justin bieber in joslaughing
ce vedeti asa de interesant la un tanc cu freza de castron? sincer acumlaughing

| :X:X a răspuns:

rolling on the floor sunt fata si sunt constienta ca e doar un prost care e urat cu draci si mai vrei sa-ti iei si chitara ca a lui care costa mii de euro.nu stiu cum ganditi fetelor