| Dina_4962 a întrebat:

Imi puteti va rog sa-mi spuneti ce semnifica atunci cind te uiti laceas si apare ora...si 55 de minute, eu am deja vreo 2 saptamini si de fiecare data cind ma uit la ceas dau de 55 de minute, ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Fiecare ora fixa are o semnificatie anume dupa cum urmeaza
1:00-Nu te va uita niciodata

2:00-Te adora

3:00-u esti totul pentru el

4:00-Un brunet te iubeste

5:00-Iubesti ochii verzi

6:00-Iubesti ochii negrii

7:00-Un blond te va iubi

8:00-Iubesti ochii caprui

9:00-Nu te poate uita

10:00-Va veti plimba

11:00-Vrea sa te sarute

12:00-Te va saruta

13:00-Ii place de tine pentru ceea ce esti

14:00-O sa faci dragoste

15:00-Ii este dor de tine

16:00-Vei primii un sarut

17:00-Te iubeste dar nu-ti spune

18:00-Te inseala dar tot pe tine te iubeste

19:00-Te doreste un blond

20:00-Te doreste un brunet

21:00-Ii place de tine

22:00-Se gandeste la tine

23:00-Te gandesti la el

00:00-O sa fiti impreuna

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si eu am o luna si de cand ma uit la si un minute de 13 ori pe zi.
este ora obisnuita. ti-a atras atentia cand te-ai uitat pur si simplu la si 55 de mai muklte ori si apoi asa s-a format in mintea ta obiceiul involuntar de a te uita
Doamne daca am mai tine cont si de ceas in dragoste ar veni sfarsitu lumii

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu inseamna absolut nimic, stai linistita.Singura superstitie din mosi stramosi legat de ora este ca la fix te iubeste.