| Dina_4962 a întrebat:

Ce poate fi atunci cind te uiti la ceas si dai de ora...si 55 de minute, mie des mi se intimpla, probabil vreo 2 saptamini si cind mai uit la ceas mereu dau de aceasta ora, nu inteleg? Ce e asta?

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Nu este nimic rauhee hee. este doar instinctul tau de a te uita la ceas, de pilda. Este ora 1:55. te-ai uitat azi; si maine vrei sa te uiti la ceas, aceeasi chestie 1:55 ...Mai este cea cu 1 fix, 22, fix, mie mi se intampla cand aveam gagica si cica te iubeste tongue; numa' panarami laughing. E din instinct, nu e ceva rauwinking...

4 răspunsuri:
| CudiDaKid a răspuns:

Poate ti s-a stricat ceasul si ramane tot pe 55 laughing

| MICHAel a răspuns:

Tiai dezvoltat un simt,, si simti nevoia sa te uiti la ceas numai in timpul ala din x in x ore si pica mereu 55 minute,, nu este nmic neobisnuit sau daca ma insel poate fi si coincidenta

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Nu stiu, si mie mi se intampla cate 2-3 zile la rand si dupa aceea cateva saptamani nu. E foarte ciudat happy

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Pai daca asa se nimereste sau poate ceasul tau e programat sa indice aceiasi ora mereu sau e stricat sau are ceva linia cea mare care indica minutele