| Iulliiaa a întrebat:

Imi puteti zice cam cat costa un tatuaj? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| lilith666 a răspuns:

Pai depinde eu mi-am facut unul pe ceafa si m-a costat 300lei depinde mult cat de mare e
P.S. daca te intereseaza tatuajul meu are cam 5/6 centimetri

| Iulliiaa explică (pentru lilith666):

Ai putea sa-mi dai o poza pe mess?

12 răspunsuri:
| KimY a răspuns:

Depinde de marime.
Uite un site care probabil te-ar putea ajuta. http://roxy-tattoo.com/......un-tatuaj/

| cristiiiiiii a răspuns:

Depinde de cat de mare si de complex este tatuajul oricum in jurul sumei de 100 de lei pentru unul normal

| Resurrection a răspuns:

Depinde de marime si de complexitate.
Daca e ceva usor, gen o fraza pe mana, scrisa intr-un anumit stil, asta te costa in jur de 100 de lei, ceva mai mic este evident mult mai ieftin, iar cele complexe duc pana la cateva zeci de milioane vechi

| mickidutza a răspuns:

Eu fac tatuaje si le fac asa:
1cm-10 lei
2cm-20lei
3cm-30lei
tot asa. si am multi clienti.succes.

| beastboy84 a răspuns (pentru mickidutza):

De unde esti?

| mickidutza a răspuns (pentru beastboy84):

Bihor,tu?tongue

| beastboy84 a răspuns (pentru mickidutza):

Pfoaaaastraight face Ploiesti... te intrebam ca eu am gait pe unu care ia 25 de lei pe cm. i mi se pare km mult.

| emydaisy a răspuns:

Http://www.roxy-tattoo.com/prezentare-salon-preturi.html aici poti afla cat costa sper ca te-am ajutat funda?

| ImmortaluL a răspuns:

Daca un tatuaj are 5cm latime x 10 cm lungime=50 cm patrati.Si 50cmp x 3, 5 cm patrati(negru si gri/cenusiu)= 175 de lei.

| Elizuu a răspuns:

Depinde, daca vrei temporar poate costa si 20 de lei, dar daca vrei permanent poate costa si 200 de lei

| Mihaita_Vlad_1994 a răspuns:

Dar de litera cat iti ia?