| DizzyXD a întrebat:

Imi recomandati si mie un antivirus bun, care sa fie gratis? Multumesc :*

9 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Eu unul stiu 3 antivirusuri care merg de minune, dar care au si cateva defectewinking
1.Nod 32-Foarte bun, dar scade viteza la unele jocuri online gen metin2winking
2.Avira Antivirus-Tot foarte bun, insa scade viteza internetului(cel putin mie)
3.Avg-Nu l-am avut mult timp, dar mi-a mers foarte binewinking

| nirvanacartof a răspuns:

Antivira.Il folosesc de mult timp.

| DeadSpace a răspuns:

Avast

| RedBullX a răspuns:

Avg, eu il am, e cel mai bun din partea mea.Iti recomand si tie.
Vezi ca e free de cand il iei pana cand il dezinstalezi happy
Pa pa

| DizzyXD explică:

Va multumesc frumos :*

| littleangelpretty34 a răspuns:

Eset nod32

| OMCremix a răspuns:

Kaspersky Anti-Virus (8.0.0.1082) eu nu sunt multumit de el

| fatasexy a răspuns:

Eset not antivirus e bun ia-l de pe net sau prieteni