| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune mie cineva, unde as putea sa-mi sarbatoresc ziua de nastere? fac 18, si as vrea ceva original, interesant, neobisnuit! va rog ajutati-ma, dau funda!happy

4 răspunsuri:
| toxiclove_9019 a răspuns:

Pai nu sunt chiar ft aproape de varsta 18 dar as putea sa-ti dau ceva idee, la un bar (normal ai 18 ani ai dreptu oriunde) sau in club sa fie o seara speciala numai pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma numesc Andrei si as avea o idee. Mergi la ai tai si le spui ca vrei o zi neobisnuita originala interesanta si le spui cea ce te fascineaza. Cred ca vor fi uimiti de cea ce te fascineaza si le va placea. Asa vei avea cea mai frumoasa zi de nastere.

| Angelxp a răspuns:

Toxiclove: mersi mult, m-am gndit si eu la ideile astea, cred ca e ok =)

Doza big grin. esti ft amuzant! big grin

| Doza_4102 a răspuns:

in curtea unei sectii de politie :devil)
funda?