| IuLiA_4257 a întrebat:

Imi spune si mie cineva urgent cum pot sa adaug contacte aici?

4 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Intri pe profilul respectivului, iar acolo, sub fotografia lui gasesti pe un chenar de culoare verde ADAUGA CA PRIETEN. Dai acolo si apoi va trebui sa stepti ca acea persoana sa iti accepte solicitarea de prietenie.

Psihoyounger

| alexa a răspuns:

Intri pe profilul cuiva si dai adauga ca prietenwinking...foarte simplu
bafta

| alexa a răspuns:

Pai daca nu. l gasesti te duci sus la comunitatea, dai click acolo alegi dupa cum vrei sa gasesti peroana respectiva... pozitia in clasament, numele sau ceva ce stii si te apuci si. l cauti.va dura ca sunt si multi cu acelasi nume, dar banuiesc ca are o poza ceva... daca nu cauta. l in pozitia din clasament...sa.ti spuna unde se afla...
altfel nu stiu cum ai putea
bafta

| IuLiA_4257 explică:

A da nu gasesc profilul persoanei respecyive si nici persoana respectivaalmeucrying