| TheSpecialOne a întrebat:

De trei zile incerc sa adaug niste contacte noi in lista de messanger (yahoooo) si nu merge, zice ca timpul a expirat si sa incerc din nou... (am incercat dar fara vreun rezultat diferit). De asemenea am incercat sa imi trimit de pe alt ID contactele si tot nu vrea... nici macar nu apare ca am primit niste contacte. Ce este ciudat, e faptul ca pe alte ID-uri nu am nici una din aceste probleme. Ce sa fac? E urgent sa adaug acele contacte (ID-uri) ASTAZI!

1 răspuns:
| AnaMaria12 a răspuns:

Misa intamplat si mie dar nu iti face griji peste cateva zile isi va reveni si vei putea sa iti bagi id-uri in lista wave