| alissiaalexa a întrebat:

Imi spuneti si mie niste povesti de dragoste triste (nu foarte lungi)
Va multumesc! fundita

Răspuns Câştigător
| angelwithgreeneyes a răspuns:

He,he...
De aproape 2 luni imi place un baiat, la inceput era ok, dar acum... ma cam evita, acum "crezaînd" ca o sa-mi treaca repede am hotarat sa-i zic ce simt (el de obicei nu prea mai imi raspunde)
am zis : buna ce faci sti... vreau sa iti zic ceva...

Acum cam sufar crying

7 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

B.: Te iubesc!
F.: Multumesc.
Si au trait fericiti si separati pana la adanci batraneti.

| alissiaalexa explică (pentru Mangustă):

Ha...ha nu prea numesc eu asta poveste trista...

| PufarinăPink a răspuns:

Hai sa iti povestesc povestea mea.totul a inceput pe un chat. el vroia f mult sa stea cu mine dar eu eram o fire care nu ma lasam asa usor cucerita.intr-un final ne-am combinat. dar la inceput eu o luam ca pe o gluma. dar trecand timpul am inceput sa tin la el.si chiar sa il iubesc enorm de mult.au fost certuri intre noi f multe. dar iti voi spune cateva.in luna decembrie era ziua mea.pe data de 3. iar pe data de 7 decembrie noi faceam 7 luni de cand eram impreuna dar nu ne vazusem niciodata face2 facesad. imi era f greu sa stau fara el.mai ales de ziua mea, si i-am zis si lui la care el a inceput sa planga. tatal lui l-a vazut plangand si la intr ce are(tatal nu stia ca intre noi era o distanta de 600 km, credea ca eu sunt din oras cu el). la care el ii spune tot. tatal lui s-a enervat si sa opus relatie noastre.eram disperata nu stiam ce sa facsad. iar intr-o seara am vb cu el la tel si i-am sp tot ceea ce simtim unu pentru celalalt si i-am mai cerut o sansa sa ne inteleaga.si intr-un final ne-a inteles.de sarbatori el a venit la mine. a stat o luna.au fost cele mai frumoase clipe din viata mea day dreamingdar a trebuit sa plece iar acasasad si mi-a promis ca vine inapoi. a mers bine pana in luna martie.cand baiatul meu nu mai era preocupat de mine.cunoscu-se alta fatacrying. pe data de 7 decembrie ne-am desp. exact in ziua cand am facut 10 lunicrying eram distrusa. zile intregi nu dormeam si nu mancam nimic. pur si simplu ma distruheam singuracrying. au trecut 3 saptamana in caretristetea si-a pus amprenta pe viata measad. dar intr-o zi primesc un tel cu nr ascuns.era el.ma sunat sa vada ce fac. mi-a zis ca nu mai era cu acea fata. dar in acest timp eu ma schimbase-m foarte tare.eram rece.orgolioasa.ii parea rau pentru ceea ce a facut.ma iubea mult.intr-o seara m-a sunat cel mai bun prieten al lui si din vorba in vorba a reusit sa ne impace.in mai a venit iar la mnday dreaming nu a stat mult dar a fost perfect. a plecat acasa dar dupa scurt timp s-a intors inapoi la mine si am stat 2 luni impreuna:X:X.nu pot sa zic ca au fost doar zile roz.ne-am mai si certat dar am trecut cu bine pentru ca eram unu langa celalalt.in septembrie a trebuit sa plece de la minecryingmai avea scoala de terminat. dupa doua saptamana relatia noastra a inceput sa fie tot mai rece.nu stiam ce se intampla cu el.pana intr-o zi cand mi-a zis ca nu vrea sa mai fim impreuna. dupa cateva zile am aflat tot de la el ca de fapt fumeaza iarba.si nu mai e el cel care era o data, cel pe care eu il iubeam si imi dadeam viata pentru elcryingacum stau singura in camera mea si ma gandesc la toate clipele frumoase petrecute impreuna.nu stiu daca am sa ma obisnuiesc vreodata fara el. e singurul baiat pe care l-am iubit cu adevarat si pe care ma sa il iubesc mult timp de acum inaintecrying

| Liviu a răspuns (pentru PufarinăPink):

Capu sus pustoaico, deja el numai e om, deodata ce fumeaza iarbahappy
Iarba te schimba, crede-ma tongue