| ssshhh a întrebat:

Imi spuneti si mie o fraza de minim 5 propozitii? dar sa nu fie foarte grea si complicata pentru ca eu trebuie sa delimitez propozitiile si sa scriu raporturile. Si nu am idee ce fraza sa scriu. Dau funda pentru primul raspuns daca ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Andr3yCzz a răspuns:

Cand am fost la mall am cumparat un pat, am baut un mic suc de la Cofetarie, am mancat si o Pizza si apoi am fost cu toata familia la bunica ca s-o ajutam sa faca curat in apartament!
Sper cati place!

6 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Carti. dar si a lui Andr3yCzz e buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi trebuie si nu stiu!sad

| aloisdogariu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand am fost la mall am cumparat un pat, am baut un mic suc de la Cofetarie, am mancat si o Pizza si apoi am fost cu toata familia la bunica ca s-o ajutam sa faca curat in apartament!
Sper cati place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mult tot voia Vasilica, sa-l duca intr-o serara si pe el frate-sau Dumitru, cind mergea cu pusca la marginea padurii, sa pindeasca la iepuri, sa vada si el cum impusca un iepure. e buna.am primit zece la ea
tot cu schema si analiza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hbjkggukh

| aloisdogariu a răspuns:

Cand am fost la mall am cumparat un pat, am baut un mic suc de la Cofetarie, am mancat si o Pizza si apoi am fost cu toata familia la bunica ca s-o ajutam sa faca curat in apartament!
Sper cati place