| SoferTir a întrebat:

Imi spuneti si mie programulvostru? Al meu este:Vin de la scoala la 17 stau pana la 19 la calculator, imi fac un dus, ma apuc de teme pana la 22 ma duc in pat ma mai uit pana la 22:30 la televizor ma culc dimineata ma trezesc la 8 invat pana la 10 mananc pana pe la 10:30 ma schimb si ma duc la scoala. Voi?

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

-La 6:30-7:00 ma trezesc.
-La 8:00 incep orele
-La 13:50 ies, ajung pe la 14:00 acasa
-mananc, apoi iau 3 camere la rand si bucataria si fac curatenie, spal vasele etc.
-La 16:00 cam asa termin, ma apuc de scris si invatat, pana pe la 18:30-19:00
-pana la 21:00 la calculator, pe TPU, intre timp ma mai uit si la tv
-Fac baita
-la 21:30 ma uit la serial
-de la 22:00-22:30 incolo citesc pana la 12 si apoi dorm vreo 6 ore si o iau de la capathappy

| REDSQ a răspuns:

Ma trezesc dimi pe la 12 (lol), dupa care mananc, imi fac dusul, ma apuc de munca la studio pana la 3-4, mananc si apoi plec la servici si ma intorc la 23. 00. Dupa care ajung acasa, imi citesc emailurile, mai continui cu compozitia si iaca se face 2-3 noaptea. Cand ma culc, ma culc cu castile pe urechi si ascult teatru radiofonic. tongue

| BlackChocolate a răspuns:

Ce program incarcat! Eu spre exemplu, in viata mea nu am avut ore dupa-amiaza.So...ma trezesc la 7, ma duc la scoala pana pe la 2-3 vin.stau 30 de minute pe net...ma apuc de teme pana pe la 5-6 apoi ma uit un pic la tv apoi iar pe net si ma culc la 22. p. s:cand nu am prea multe teme ma duc si la sala vreo 2 ore.

| picior2012 a răspuns:

Laba la greu