| Kate21 a întrebat:

Imi spuneti un top cu cele mai frumoase locuri din lume? Dar cu cele mai frumoase periode ale lumii? Va rog...

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sunt foarte multe locuri extrem de frumoase in lume, de fapt fiecare loc are frumusestea lui...desi nu am fost, din cate am auzit foarte frumos e la Rio de Janeiro, pe acolo prin Brazilia e superb, apoi in Egipt, la piramide, in insula Himalaya, in Paris, in Viena, Noua Zeelanda, Los Angeles, Las Vegas, Londra, Muntii Alpi, Venezuela, Marele Canion din Colorado (Statele Unite ale Americii), Taj Mahal (India), Oraşul incaş Machu Picchu (Peru), este superb, si multe altele care merita vizitate, atatea locuri minunate in care as merge daca as avea ocazia, sper sa ajung intr-o zi...

| c0rn3l1uss a răspuns:

1. The Grand Canyon, United States
2. The Great Barrier Reef, Australia
3. Cape Town, South Africa
4. Taj Mahal, India
5. Canadian Rockies, Canada
6. Machu Picchu, Peru
7. The Pyramids, Egypt
8. Petra, Jordan
9. Great Wall of China, China
10. The Iguazu Waterfalls, Argentina-Brazil Border

happy

| MisterKat a răspuns:

Praga e un oras bestial! In Elvetia e foarte frumos. la Alpi.happy

| Piscotel a răspuns:

Cele mai frumoase locuri din lume unde am fost eu sunt :
1.Pamukkale (Turcia)
2.Meteora(Grecia)
3.Viena

Cele mai frumoase perioade ale lumii? Cred ca ...anii 20...

| M.madallina a răspuns:

Parisul, londra, new york, mie imi place la nebunie rio de janeiro, bora-bora...si multe altele

| Rizel a răspuns:

Japonia mi se pare superba, mai ales primavara cand infloresc acei copaci de cires. Viata asta trebuie neaparat sa merg acolo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce iti place, marea sau muntete.destinatiiile exotice, cascadele, etc.

| Mosoglu_Vladimir_1981 a răspuns:

Intra-adevar locuri frumoase sunt foarte multe. Aici puteti vedea o selectie cu imagini a celor ma frumoase locuri din lume, http://inbors.com/cele-mai-frumoase-locuri-din-lume