| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog cate volume au cartile din seria "Twilight"? Dar filmele? Fundaaaa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Musicc se da pe filme?smug
Sunt 4 episoade, 4 volume.
volumele sunt aparute de mai demult.
Twilight
New Moon
Eclipse
Breakingdawn, si filmele poarta acelasi nume, dar al 4-lea este posibil sa nu mai apara.eu am caritle si in romana si in englezahappy
daca le vrei trimite`mi miesaj cu id-ul tauhappy

2 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Va aparea si al 4 film, am citit pe net ca actorii deja sunt la filmarile pentru Breaking dawn :* abia astept:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt 3 parti ale filmului:twilight, luna noua(new moon), twilight saga eclipse si probabil sunt si 3 volume (dar din cate am auzit la tv.ar exista si al 4-lea volum, nu stiu sigur)happy