| SmileInGreen a întrebat:

Imi spuneti va.rog ceva porecle pentru numele Denisa. [in afara de 'Deni']...
Cea mai buna varianta primeste funda.tongue

Răspuns Câştigător
| RenataAlesya a răspuns:

Buna

Dennu
Denn
Denysik
Denysuka
Dedi
Dede
De
Denise
Denisia
Denia
Denisik

etc si SUCCES!

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna!

DeeDee, Dee`, Denis, Denisica, Denisuca, Deisi.

Bafta!

| B3happy a răspuns:

Deny
Dee
DeDe
Dida
Didu
Dudu
Denise
Denisuk
Deisy
Denisuca
Dedy
Eny
Issa
Dizzi

+ multe alte derivate... dar astea nu sunt porecle, sunt alinturi... Poreclele vin de la infatisarea/obiceiurile/personalitatea persoanei respectivewinking

| Amy_9541 a răspuns:

Pai sa vedem...Prietenii imi spun Deniz sau DeeDee,dar mai suntbig grinenisutza,Nisa,Dody,Duna(e ceva amuzant),De,Dy, DyDy, sau cel mai bine intreabai pe ei ce le place cel mai mult si asa sa te strige sper ca te-am ajutat si FUNDA plz happy