| irina222 a întrebat:

Ce porecle pot venii de la numele DENISA? sau alte porecle care nu contin "denisa, deni, den" sa fie frumoasehappy

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Denu.desa.dini.denisse.isa.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dee, Denise sau Desa.

| ioana181 a răspuns:

Sisi, isa.

| alisalisa a răspuns:

DeDe

| Cristina_3547 a răspuns:

Dii.
Asta depinde cum esti tu.De exemplu daca esti mai micuta de statura poti sa iti zici aia mica, micuta, etc.

| thegreenalien a răspuns:

Denu, dena, deu, denutza, deny, desu, den, dunu

| eounik a răspuns:

Did

| stcalin a răspuns:

P enisa

| Denysuk_3788 a răspuns:

Mie astia pe la scoala imi spun dee dee sau den sau denu.Denu vine de la o colega care mi-a spus o data ''hai ma denuuuuuu'' laughing Si didu merge happy

| dnsmnl a răspuns:

Nisa, Denisuc, asa mi se spune mie(si pe mine ma cheama Denisa)

| anny15 a răspuns:

Pai. denn sau didy sau desy deisy. nu stiulaughing

| allexa96 a răspuns:

Daca e mai mica de statura... ii poti spune dede

daca e "intre masuri" ii poti spune dizz

si daca e inalta si spui dee(dee)

| Deniiisa a răspuns:

Asined. :p

| mirry a răspuns:

Pai ar fi dena sau nisahee hee sau ena depinde cum vrei tutongue