| clauclaus a întrebat:

Imi spuneti va rog un local frumoss in Cluj? Vreau sa imi scot prietena si nu prea cunosc orasul foarte bine, mi'ar place sa fie un local romantic, linistit. Va multumesc!winking

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Clujul e un oras foarte misto, de distractie, cred ca ar fi pacat sa il irosesti pe locuri prea linistite. Dogan sau Irish (muzica live) dar si Karma sunt locuri destul de linistite, dar nu am cum sa nu iti recomand Janis-ul de exemplu, un pub in care te vei distra cua devarat daca apreciezi muzica de calitate.

| clauclaus explică (pentru TheAce):

Si distractia isi are vremea ei :p.Doar ca vreau sa iesim doar noi doi intr'un loc linistit si romantic, o pizzerie, sau ceva de genu, de marty din iulius? imi puteti spune ceva?

| TheAce a răspuns (pentru clauclaus):

Nu recomand Marty, mancarea vine foarte lent si de multe ori se intampla sa nu fie prea grozava. Am o prietena care se intampla sa fie PR la Marty si din respect pentru ea n-ar trebui sa fiu prea critic dar nu pot sa recomand un asa restaurant.

| Timeea2001 a răspuns:

Intr-un parc

| GabiPiff a răspuns:

Dogan sau tibidabo