| AnnY98 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste melodi...inafara de populara...tongue

Răspuns Câştigător
| AnnyMaryLupy a răspuns:

Ana,Vino la mine ca sti ca ti le pot da in telfon sau si pe pc! fIUNDA MI-AI promis!winking

2 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Avril Lavigne-Smile; Avril Lavigne-Wish you where here; Joe Jonas-See no more; Hannah Montana-I'll always remember you; Fly Project-Goodbye; Corina-No sleeping; A friend in london-New tomorrow; Rihanna-Kalifornia King Bed; Panic! At the disco-New perspective; Smiley-Dream girl; Eric Saade-Popular; Guess who-Tot mai sus; 3 Doors down-When I'm gone; Backstreet Boys-I still...; Puya-Vestul salbatic; Coldplay-Viva la vida. Sper sa.ti placawinking

| dragalasa a răspuns:

Telefonul nu mai suna, ne place etc