| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

Impi puteti spune ce se intampla daca nu platesti facutra de la avon... o prietena avea termen pana duminica si inca nu ia pus...sunt ceva plati in plushappyhappyhelplaughing

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Plăteşte penalităţi de întârziere de la 5 la 15 ron.
Pa, pa.

| alabala a răspuns:

Sunt reprezentanta la avon, si am intarziat de multe ori cu plata si nu a trebuit sa platesc nimic suplimentar, doar ca nu puteam sa pun alta comanda pana nu am achitat-o pe cea precedenta! sper ca ti'am fost de ajutor happy

| eu.;] a răspuns:

Hmm, nu stiu. nu cred ca se poate intampla ceva. poate o sa te bata la cap pana i platesti.altceva nu are ce.tongue